مرکز تماس ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل (42649-021)

عرضه و پذیرش

عرضه و پذیرش چیست؟

همواره بازار سرمایه‌ی هر کشور همچون یک دماسنج نمایش دهنده وضعیت و شرایط کلی اقتصاد بوده است، از این رو توسعه و پیشرفت این بازار موجب بررسی پهنه وسیع تری از اقتصاد می‌شود که نتیجه این امر بالارفتن قابلیت اتکا به این بازار برای بررسی شرایط و ایجاد دید دقیق‌تر و مورد قبول تری نسبت به اقتصاد می‌شود و این حقیقت سبب بالابردن توانمندی فعالین اقتصادی در تمامی حوزه‌ها می شود.

خدمت عرضه و پذیرش به عنوان مهم ترین عامل پیشرفت و نفوذ هرچه بیشتر بازار سرمایه در تمامی بخش های اقتصاد مورد توجه شرکت کارگزاری دنیای نوین بوده است به همین منظور برآن شدیم تا با ارائه خدمات جامع و کاربردی در سطح مشتریان، نقش خود را در اعتلای هرچه بیشتر این بازار اجرا نماییم.

دنیای نوین با تکیه بر تخصص و دانش نیروی انسانی خود و شناخت و آگاهی کامل نسبت به شرایط و فرآیندهای لازم برای پذیرش و عرضه شرکت‌ها در تمامی مراحل همراه و مشاور شرکت‌ها بوده و با ارائه بهترین و موثرترین راهکارها طی این مسیر را برای صاحبان کسب و کار و سهامداران عمده تسهیل می‌کند. از جمله خدمات قابل ارائه در این حوزه به مشتریان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:


  • 1- ارائه مشاوره به شرکت‌های متقاضی و سهامداران عمده ایشان به منظور آشنایی با قوانین و مقررات پذیرش شرکت‌ها و بهره‌مندی هرچه بیشتر از مزایای مطلوب در این بازار همچون معافیت‌های مالیاتی، تعیین عادلانه قیمت، نقدشوندگی بالا و... ؛
  • 2- ارائه مشاوره، بررسی و امکانسنجی شرکت‌های متقاضی به منظور استفاده از روش‌های متنوع تامین مالی موجود در بازار سرمایه تا همواره به جایگزینی آسان و ارزان برای تامین مالی پروژه ها و طرح های خود دسترسی داشته باشند؛
  • 3- بررسی، نظارت و تهیه انواع گزارشات مورد نیاز شرکت در تمامی فرآیندهای عرضه و پذیرش؛
  • 4- ارائه بهترین پیشنهادات و راهکارها به منظور تسریع و تسهیل فرآیندها برای شرکت متقاضی؛
  • 5- همراهی و حضور در تمامی جلسات و پشتیبانی کامل از شرکت ها در طول بهره مندی ایشان از خدمات کارگزاری.