شعب

آدرس شرکت (تهران)

 

آدرس شعب (شهرستان)

 

شعبه یزد

 

شماره تماس :47734316-021

کدپستی :8915813447

ایمیل :Yazd@dnovinbr.ir

یزد ، میدان اطلس ، ساختمان اطلس ، واحد 301



مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه کیش

 

شماره تماس :47734230-021

کدپستی :7941757182

ایمیل :Kish@dnovinbr.ir

کیش ، خیابان ساحل ، میدان امیرکبیر ، برج مالی کیش



مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه همدان

 

شماره تماس :47734414-021

کدپستی :6516663685

ایمیل :Hamadan@dnovinbr.ir

همدان ، خیابان میرزاده عشقی ، روبه روی 30متری شکریه ، جنب کوچه سجادیه ، تالار بورس استان همدان


مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه بابل

 

شماره تماس :47734313-021

کدپستی :4714777001

ایمیل :Babol@dnovinbr.ir

بابل ، خیابان شریعتی ، روبروی شیرینی سرا مجتمع نور ، طبقه سوم ، واحد ۲


مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه قزوین

 

شماره تماس :47734325-021

کدپستی :3413886331

ایمیل : Qazvin@dnovinbr.ir

قزوین ، میدان عدل ، خیابان عدل غربی ، ساختمان پندار ، طبقه سوم شماره 5


مشاهده بر روی نقشه 

شعبه زنجان

 

شماره تماس :47734341-021

کدپستی :4513645944

ایمیل :Zanjan@dnovinbr.ir

زنجان ، خیابان سعدی شمالی ، کوچه فروردین ، روبروی الماس شهر ، پلاک 5 ، طبقه اول


مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه اصفهان

 

شماره تماس :47734331-021

کدپستی :81547519996

ایمیل :esfahan@dnovinbr.ir

اصفهان ، خیابان نشاط ، خیابان هشت بهشت غربی ، حد فاصل چهارراه ملک و گلزار ، پلاک 161 ، طبقه 4 ، واحد 8


مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه شیراز

 

شماره تماس :47734310-021

کدپستی :7196858147

ایمیل :shiraz@dnovinbr.ir

شیراز ، تاچار ، میدان صنایع ، پل میرزای شیرازی ، پلاک 72 ، واحد2


مشاهده بر روی نقشه

 

اطلاعات تماس شعب

 

 

  • تلفن دفتر مرکزی: 42649-021
  • تلفن شعبه نیاوران: 47734409 - 021
  • تلفن شعبه پاسداران : 47734322-021
  • تلفن شعبه حافظ : 47734303-021
  • تلفن شعبه اقدسیه : 47734315-021
  • تلفن شعبه بابل 47734313 - 021
  • تلفن شعبه یزد : 47734316-021
  • تلفن شعبه همدان : 47734414-021
  • تلفن شعبه گرگان : 47734328-021
  • تلفن شعبه کیش : 47734230-021
  • تلفن شعبه قزوین : 47734325-021
  • تلفن شعبه ابهر:47734335-021