شعب

آدرس شرکت (تهران)

 

آدرس شعب (شهرستان)

 

شعبه یزد

 

شماره تماس :47734316-021

کدپستی :8915813447

ایمیل :Yazd@dnovinbr.ir

یزد ، میدان اطلس ، ساختمان اطلس ، واحد 301



مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه کیش

 

شماره تماس :47734230-021

کدپستی :7941757182

ایمیل :Kish@dnovinbr.ir

کیش ، خیابان ساحل ، میدان امیرکبیر ، برج مالی کیش



مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه همدان

 

شماره تماس :47734414-021

کدپستی :6516663685

ایمیل :Hamadan@dnovinbr.ir

همدان ، خیابان میرزاده عشقی ، روبه روی 30متری شکریه ، جنب کوچه سجادیه ، تالار بورس استان همدان


مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه بابل

 

شماره تماس :47734313-021

کدپستی :4714777001

ایمیل :Babol@dnovinbr.ir

بابل ، خیابان شریعتی ، روبروی شیرینی سرا مجتمع نور ، طبقه سوم ، واحد ۲


مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه قزوین

 

شماره تماس :47734325-021

کدپستی :3413886331

ایمیل : Qazvin@dnovinbr.ir

قزوین ، میدان عدل ، خیابان عدل غربی ، ساختمان پندار ، طبقه سوم شماره 5


مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه ساوه

 

شماره تماس :47734323-021

کدپستی :3916614411

ایمیل :Saveh@dnovinbr.ir

ساوه ، خیابان طالقانی ، نرسیده به چهارراه مطهری ، فروشگاه رفاه ، طبقه سوم واحد7


مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه شیراز

 

شماره تماس :47734300-021

کدپستی :---

ایمیل :Shiraz@dnovinbr.ir

---




مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه زنجان

 

شماره تماس :---

کدپستی :4513645944

ایمیل :Zanjan@dnovinbr.ir

زنجان ، خیابان سعدی شمالی ، کوچه فروردین ، روبروی الماس شهر ، پلاک 5 ، طبقه اول


مشاهده بر روی نقشه

 

شعبه اصفهان

 

شماره تماس :47734346-021

کدپستی :8177946454

ایمیل :Esfahan@dnovinbr.ir

اصفهان ، بلوار کشاورز ، خیابان دستگردی ، نبش کوچه 4 مجتمع تجاری اداری کوثر ، پلاک 42 ، طبقه اول ، واحد 1


مشاهده بر روی نقشه

 

اطلاعات تماس شعب

 

 

  • تلفن دفتر مرکزی: 42649-021
  • تلفن شعبه فرشته 47734311 - 021
  • تلفن شعبه آرژانتین: 47734409 - 021
  • تلفن شعبه پاسداران : 47734322-021
  • تلفن شعبه حافظ : 47734303-021
  • تلفن شعبه اقدسیه : 47734315-021
  • تلفن شعبه بابل 47734313 - 021
  • تلفن شعبه یزد : 47734316-021
  • تلفن شعبه ساوه : 47734323-021
  • تلفن شعبه همدان : 47734414-021
  • تلفن شعبه گرگان : 47734328-021
  • تلفن شعبه کیش : 47734230-021
  • تلفن شعبه قزوین : 47734325-021
  • تلفن شعبه شیراز:47734300-021
  • تلفن شعبه اصفهان:47734346-021
  • تلفن شعبه ابهر:47734335-021